poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:19
Reklama

Mikołajkowy Turniej - Dzieci na Start

W Zbuczynie odbył się Mikołajkowy Turniej „Dzieci na Start”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas II i III szkół podstawowych z gminy Zbuczyn i z Siedlec. Była to świetna okazji aby wspólnie spędzić Mikołajki, a dodatkowo zmierzyć się w zdrowej rywalizacji z rówieśnikami.
Kliknij aby odtworzyć

Organizatorem wydarzenia był portal SportSiedlce.pl 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama