poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:33
Reklama

Spotkanie opłatkowe UwS

20 grudnia w Klubie Peha odbyło się tradycyjne Spotkanie Opłatkowe społeczności akademickiej. Uroczystość poprowadził ks. Dr Jacek Jaśkowski - akademicki duszpastesz. W tym roku studenci i pracownicy wystawili małą formę teatralną. Nie zabrakło kolędowania z Chórem Akademickim Vocalis pod batutą Agnieszki Komorowskiej.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama