poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:11
Reklama

Uroczystość nadania sztandaru Powiatu Siedleckiego

Starostwo Powiatowe w Siedlcach ma nowy sztandar. Za nami uroczystości, które rozpoczęły się Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy, następnie odbył się oficjalny przemarsz z kościoła do budynku Starostwa, gdzie odbyła się wyjątkowa sesja rady powiatu.
Kliknij aby odtworzyć

Sztandar znajduje się w gablocie sali obrad i będzie przypominał o wartościach, jakie reprezentuje. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama