poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:52
Reklama

Spotkanie profilaktyczne "Spotkajmy się w teatrze" – gm. Suchożebry

Szkoła Podstawowa w Suchożebrach zorganizowała spotkanie profilaktyczne „Spotkajmy się w teatrze”. Na deskach sceny teatralnej miasta Siedlce, w Centrum Kultury i Sztuki spektakl „Opowieść Wigilijna” zaprezentowała grupa teatralna „Ulańce” z ZSP Suchożebry.
Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama