poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:43
Reklama

XII Dyktando Siedleckie

Za nami dwunasta edycja akademickiej odsłony Dyktanda Siedleckiego. 1 lutego 2024 w Sali Senatu Rektoratu Uniwersytetu w Siedlcach rywalizowali miłośnicy języka polskiego, pod czujnym okiem jury pod przewodnictwem profesora Sławomira Sobieraja, językoznawcy i dyrektora Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu w Siedlcach.
Kliknij aby odtworzyć

Dyktando to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności ortograficznych i zdobycia wartościowych nagród. W tym roku nagroda główna to 1000 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama