poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:46
Reklama

Dni Walki z Rakiem – Siedleckie Centrum Onkologii

W Siedleckim Centrum Onkologii odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które połączyło obchody Dnia Walki z Rakiem, Dnia Transplantologii oraz Międzynarodowego Dnia Chorego. W ramach tego można było skorzystać z darmowych konsultacji lub zarejestrować się w bazie DKMS.
Kliknij aby odtworzyć

A my zachęcamy wszystkich, Panie i Panów o dbanie o siebie, pamiętajcie o profilaktyce i badaniach, które nierzadko mogą uratować życie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama