poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:44
Reklama

Pogoń zagrała z trzecioligowcami.

Kliknij aby odtworzyć

Piłkarze drugoligowej Pogoni Siedlce zagrali dwa sparingi z drużynami III Ligi, Podlasiem Piała Podlaska i Legionovią Legionowo. W meczu z Podlasiem zaprezentował się nowy nabytek zespołu z Siedlec Meik Karwot, który opowiada o nadziejach związanych z pobytem w klubie z Siedlec.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama