poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:58
Reklama

Podlasie zagrało z drugoligowcem.

Kliknij aby odtworzyć

Piłkarze Podlasia Białą Podlaska w meczu sparingowym, zmierzyli się z drugoligową Pogonią w Siedlcach. O tym meczu i przygotowaniach do rundy wiosennej mówią trener Artur Renkowski i Mateusz Podstolak.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama