poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:17
Reklama

Przygotowania do rundy wiosennej Pogoni Siedlce

W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze II-ligowej Pogoni Siedlce zagrali kolejne dwa sparingi, tym razem mierząc się z III-ligowymi zespołami.
Kliknij aby odtworzyć

Najpierw drużyna z Siedlec zmierzyła się z Podlasiem Biała Podlaska wygrywając po bramce Tomasza walczaka, a następnie Legionovią Legionowo remisując 2:2.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama