poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:19
Reklama

Remis Pogoni Siedlce z Hutnikiem Kraków

Kliknij aby odtworzyć

W meczu o mistrzostwo II Ligi piłkarskiej Pogoń Siedlce zremisowała z Hutnikiem Kraków 1:1. Na konferencji prasowej mecz podsumowali trenerzy obu zespołów Bartłomiej Bobla z Hutnika oraz Marek Brzozowski szkoleniowiec Pogoni. Swoje wrażenia z meczu w rozmowie z Andrzejem Materski opowiedział też zdobywca gola dla Pogoni Siedleckiej Tomasz Walczak.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama