poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:41
Reklama

Wóz strażacki dla OSP Zbuczyn

Nowoczesny, w pełni wyposażony wóz strażacki trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej Zbuczyn. To długo wyczekiwane auto zastąpi poprzedni pojazd, usprawni prace strażakom i przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie gminy.
Kliknij aby odtworzyć

Gratulujemy OSP Zbuczyn i życzymy wszystkim strażakom tyle samo powrotów co wyjazdów, przede wszystkim bezpiecznie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama