poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:43
Reklama

Konwencja Wyborcza Tomasza Hapunowicza

Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Hapunowicza zorganizował konwencję wyborczą, podczas której kandydat na prezydenta Siedlec, Tomasz Hapunowicz przedstawił wraz z członkami stowarzyszenia "Zgoda i Rozwój" swój pomysł dla miasta.
Kliknij aby odtworzyć

Była to okazja aby przedstawić kandydantów do Rady, porozmawiać o obecnej sytuacji i rozwiązaniach, które mają przyczynić się do rozwoju Siedlec. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama