poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:48
Reklama

Z mLegitymacji ZUS korzysta już ponad 665 tys. emerytów i rencistów

Od stycznia 2023 roku ZUS wydaje legitymację emeryta-rencisty w formie plastikowej karty tylko na wniosek.
Kliknij aby odtworzyć

. Zakład z urzędu wystawia wszystkim uprawnionym elektroniczną wersję legitymacji, którą można pobrać w aplikacji mObywatel. Korzysta z niej już ponad 665 tys. emerytów i rencistów.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama