poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:44
Reklama

Warsztaty na UwS "Co z tym cukrem?"

Dzieci, które odwiedziły mury Uniwersytetu w Siedlcach mogły dowiedzieć się nieco o zdrowym odżywianiu podczas specjalnych warsztatów. Spotkanie pod nazwą "Co z tym cukrem" pozwoliło wysłuchać o jego rodzajach oraz jak bezpiecznie go spożywać.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama