poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:02
Reklama

Remis Pogoni z Polonią

Kliknij aby odtworzyć

W meczu o mistrzostwo II ligi piłkarskiej Pogoń Siedlce zremisowała z Polonią Bytom 3:3. Oto co powiedzieli na konferencji prasowej po meczu trenerzy obu zespołów: Łukasz Tomczyk i Marek Brzozowski.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama