poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:54
Reklama

Rezygnacja członków zarządu w Pogoni Siedlce

Kliknij aby odtworzyć

Czterech członków zarządu MKP Pogoń Siedlce zrezygnowało z pełnienia swoich funkcji w klubie. O tej decyzji Andrzej Materski rozmawia z prezesem Pogoni Siedlce Łukaszem Jarkowskim.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama