poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:39
Reklama

Tradycyjna palma Wielkanocna - Starostwo powiatowe w Siedlcach

W Starostwie Powiatowym w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich na "Tradycyjną palmę Wielkanocną".
Kliknij aby odtworzyć

Gratulujemy wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich za włożoną pracę i zaangażowanie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama