poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:08
Reklama

Złote Gody w gminie Suchożebry

Pary z terenu gminy Suchożebry miały swój wyjątkowy moment, czyli Święto 50-lecia pozycia małżeńskiego. Jubilaci w obecności kierownika siedleckiego Urzędu Stanu Cywilnego odnowili swoją przysięgę małżeńską. Zapraszamy na relację z tego pełnego radości, romantycznego dnia.
Kliknij aby odtworzyć

    Zespół Babie Lato działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suchożebrach swoim występem uświetnił uroczystość. Życzymy wszystkim parom kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama