poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:12
Reklama

Sala GOK w Zbuczynie z nowym obliczem

Niezwykle nowoczesne i odświeżone wnętrzne sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie już można, a nawet trzeba odwiedzić. Gmina Zbuczyn stawia na rozwój kultury w regionie, a nowo wyremontowane miejsce to gwarancja udanych spotkań i wydarzeń.
Kliknij aby odtworzyć

Zachęcamy do odwiedzenia sali i przekonania się na własnej skórze o wspaniałości tego miejsca. Telewizja Wschód była patronem medialnym tego wydarzenia. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama