poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:16
Reklama

Wielkie zwycięstwo rugbistów siedleckiej Pogoni

Wielkie zwycięstwo Awenty MKS Pogoni Siedlce. Siedleccy rugbiści niezwykle łatwo zanotowali sukces podczas spotkania z Arką Gdynią i zakńczyli je z wynikiem 42:6, choć początek spotkania nie wskazywał tak prostego zwycięstwa.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama