poniedziałek, 22 czerwca 2026 04:05
Reklama

Siedlczanie wybrali nowego Prezydenta

21 kwietnia podczas drugiej tury wyborów samorządowych Siedlczanie zdecydowali o wyborze prezydenta miasta. Po podsumowaniu głosów okazało sie, że miasto potrzebowało zmian, a nowym prezydentem został Tomasz Hapunowicz, kandydat ze Stowarzyszenia Zgoda i Rozwój. Mieszkańcy postawili na świeżość i rozwój miasta, teraz czas na pracę.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama