poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:35
Reklama

XV Siedlecki Jarmark św. Stanisława - Relacja

W centrum miasta Siedlce odbył się już XV Siedlecki Jarmark św. Stanisława. Skrzyżowanie ulic Kilińskiego i Pułaskiego zamieniło się w olbrzymie targowisko, gdzie z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.
Kliknij aby odtworzyć

Od rękodzieła, babilotów - aż do tradycyjnych produktów spożywczych, na miejscu było absolutnie wszystko, a piękna pogoda przyciągnęła tłumy mieszkańców.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama