poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:10
Reklama

Akademicka Dycha UwS

Do biegu, gotowi? Start! W biegu na 10 km, marszu nordic walking czy sztafecie zmierzyło się 500 zawodników podczas kolejnej już edycji Akademickiej Dychy organizowanej przez Uniwersytet w Siedlcach wraz z zaprzyjaźnionymi klubami sportowymi z całego regionu.
Kliknij aby odtworzyć

Gratulujemy wszystkim podjęcia wyzwania, pobicia życiówek i świetnej organizacji. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama