poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:48
Reklama
Siedlce, sport

Pogoń obroniła mistrzowski tytuł

Rugbiści Awenta MKS Pogoń Siedlce po raz drugi z rzędu zostali mistrzami Polski. W finale Ekstraligi Rugby rozegranym na własnym stadionie pokonali Ogniwo Sopot 15:13.
Kliknij aby odtworzyć
O losach tytułu zdecydowała końcówka spotkania. W 78. minucie Nkululeko Ndlovu wykorzystał rzut karny, zapewniając Siedlczanom zwycięstwo i drugi w historii klubu złoty medal mistrzostw Polski.
 

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama