O losach tytułu zdecydowała końcówka spotkania. W 78. minucie Nkululeko Ndlovu wykorzystał rzut karny, zapewniając Siedlczanom zwycięstwo i drugi w historii klubu złoty medal mistrzostw Polski.
Reklama
Siedlce, sport
Pogoń obroniła mistrzowski tytuł
Rugbiści Awenta MKS Pogoń Siedlce po raz drugi z rzędu zostali mistrzami Polski. W finale Ekstraligi Rugby rozegranym na własnym stadionie pokonali Ogniwo Sopot 15:13.
- Dzisiaj, 11:42
Reklama
Komentarze