piątek, 26 czerwca 2026 09:00
Reklama

Upały dają się we znaki mieszkańcom

Wysokie temperatury ponownie zawitały do regionu. W najcieplejszych momentach dnia słupki rtęci przekraczają 30 stopni Celsjusza, dlatego wielu mieszkańców szuka sposobów na ochłodę i ogranicza aktywność na świeżym powietrzu.
Kliknij aby odtworzyć

Służby przypominają również, aby nie zostawiać dzieci i zwierząt w zaparkowanych samochodach oraz zwracać uwagę na osoby starsze, które są szczególnie narażone na skutki upałów.


 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama