Przed uczniami i całą społecznością szkolną dwa miesiące wakacyjnego odpoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji oraz nabrania siły przed kolejnym rokiem nauki.
Przed uczniami i całą społecznością szkolną dwa miesiące wakacyjnego odpoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji oraz nabrania siły przed kolejnym rokiem nauki.
Komentarze