piątek, 17 maja 2024 16:54

Gra Miejska

Anna Świtalska i Szymon Ławecki zwyciężyli w „Grze miejskiej”, która odbyła się 15 września. W trakcie zawodów trzeba było odnaleźć 15 punktów orientacyjnych, pokonując trasę rowerem oraz pieszo. W zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Leniwce.pl udział wzięło 48 zawodników.
Gra Miejska

Anna Świtalska i Szymon Ławecki zwyciężyli w „Grze miejskiej”, która odbyła się 15 września. W trakcie zawodów trzeba było odnaleźć 15 punktów orientacyjnych, pokonując trasę rowerem oraz pieszo.

W zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Leniwce.pl udział wzięło 48 zawodników. Wystartowali oni na trasę rajdu ze Skweru Niepodległości mieli do pokonania dystans ok. 15 km. Od zawodników zależało jaką trasę wybiorą, tak aby odnaleźć 15 punktów orientacyjnych i dotrzeć jak najszybciej na linię mety, która zlokalizowana była na lodowisku przy ul. Prusa.
W klasyfikacji open mężczyzn zwyciężył Szymon Ławecki, który pokonał trasę w czasie 49 min i 30 sekund. Drugi był Adam Borkowski 50 min 45 s, a trzeci Paweł Kulik 51 min 57 s. Wśród pań najszybsza była Anna Świtalska, która przejechała trasę w czasie 65 min i wyprzedziła Jolantę Zapołowską 96 min 26 s oraz Teresę Borkowską 104 min. Nagrody najlepszym wręczył prezydent Siedlec Wojciech Kudelski. Organizatorzy „Gry miejskiej serdecznie dziękują za pomoc w przeprowadzeniu imprezy siedleckim „Strzelcom”, którzy czuwali na punktach orientacyjnych.