poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:44
Reklama

Gramy dla Beaty

25 sierpnia w hali sportowej w ramach akcji charytatywnej „Gramy dla Beaty’ odbył się turniej siatkówki.
Kliknij aby odtworzyć

25 sierpnia w hali sportowej w ramach akcji charytatywnej „Gramy dla Beaty’ odbył się turniej siatkówki.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama