środa, 8 maja 2024 13:06

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi

Podczas finałów Olimpiady Młodzieży w Łodzi Pogoniści osiągnęli kilka dobrych wyników: złoty medal w skoku w dal zdobyła Natalia Chacińska, srebrny wywalczył w biegu na 3km Michał Roguski, a jego koledzy Adrian Borysiuk, Kamil Kwiatkowski, Mateusz Paluch, Marcin Talacha w sztafecie 4x100m - brąz.

Podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi Pogoniści osiągnęli kilka dobrych wyników.

Złoty medal w skoku w dal zdobyła Natalia Chacińska z wynikiem 5.93 m. Srebrny medal wywalczył w biegu na 3 km Michał Roguski, a jego koledzy klubowi Adrian BorysiukKamil KwiatkowskiMateusz PaluchMarcin Talacha w sztafecie 4x100 m brązowy medal.

Klaudia Chwedczuk z Pogoni była druga w finale B biegu na 400 m (56.92). Szesnaste miejsce w biegu na 1500 m zajęła Mariola Kłopotowska (4:54.95).

W punktacji klubowej najlepszy okazał się Zawisza Bydgoszcz. Pogoń zajęła dwudzieste czwarte miejsce.