poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:29
Reklama

Awaria w Urzędzie Miasta

Z powodu awarii centrali telefonicznej nie działają telefony w Urzędzie Miasta Siedlce. Naprawa potrwa do wtorku 21 maja do godziny 12:00. W razie pilnych spraw prosimy o kontakt e-mail bądź osobiste przyjście do Urzędu. Za utrudnienia przepraszamy!
Awaria w Urzędzie Miasta
Z powodu awarii centrali telefonicznej nie działają telefony w Urzędzie Miasta Siedlce. Naprawa potrwa do wtorku 21 maja do godziny 12.00. W razie pilnych spraw prosimy o kontakt e-mail bądź osobiste przyjście do Urzędu.  Za utrudnienia przepraszamy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama