poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:30
Reklama

Po awanturze do ZK

Policyjni wywiadowcy podczas interwencji zatrzymali 33–latka, który był jednym ze sprawców awantury przed barem. Jak się okazało mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za popełnione uprzednio przestępstwa.
Po awanturze do ZK
Około godz. 16.00 (27.05) dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o awanturze pomiędzy trzema mężczyznami, do której doszło pod jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Młynarskiej. Na miejscu okazało się, że to awantura pomiędzy braćmi na tle nieporozumień finansowych. Pokrzywdzony nie mogąc dojść do porozumienia z dwoma pozostałymi braćmi wezwał na pomoc policję, lecz sprawcy zbiegli przed przyjazdem patrolu. Po pewnym czasie funkcjonariusze zatrzymali ich na terenie miasta. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich, tj. 33 – latek nie posiadający stałego miejsca zameldowania, poszukiwany jest do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za popełnione uprzednio przestępstwa. Mężczyzna trafił początkowo do policyjnego aresztu, skąd przekazano go do Zakładu Karnego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama