poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:19
Reklama

Konferencja prasowa w sprawie Dni Siedlec

Dziś o godz.15.30 w UM Siedlce odbyła się konferencja prasowa z siedleckimi dziennikarzami prezentująca przebieg tegorocznych Dni Siedlec.
Konferencja prasowa w sprawie Dni Siedlec
Dziś o godz.15.30 w UM Siedlce odbyła się konferencja prasowa z siedleckimi dziennikarzami prezentująca przebieg tegorocznych Dni Siedlec.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama