wtorek, 23 czerwca 2026 01:48
Reklama

Tamara Zacharuk rektorem UP-H

W środę 21 marca Uczelniane Kolegium Elektorów wybrało prof. nzw. dr hab. Tamarę Zacharuk na Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach kadencji 2012 - 2016.
Tamara Zacharuk rektorem UP-H
W środę 21 marca Uczelniane Kolegium Elektorów wybrało prof. nzw. dr hab. Tamarę Zacharuk na Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach kadencji 2012 - 2016. Spośród 145 obecnych elektorów 119 było za, 14 przeciw a 12 wstrzymało się od głosu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama