sobota, 18 maja 2024 12:47

Wygrana Kickboxerów TKKF

Kickboxerzy Ogniska TKKF "Siedleckie" wygrali klasyfikację medalową Mistrzostw Polski zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale.

Od 9 do 11 marca w Kleszczowie odbywały się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów starszych w kickboxingu (formuła LOW KICK). W zawodach startowało 274 zawodników z 70 klubów. Zawodnicy Ogniska TKKF "Siedleckie" zdobyli puchar dla najlepszej drużyny w klasyfikacji medalowej zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Sebastian Kobyliński, Maciej Garbaczewski i Marcin Marciszewski. Ze srebrnymi medalami powrócili do Siedlec Bartosz Ożarek i Robert Ułasiuk. Trenerem siedleckich kickboxerów jest Andrzej Garbaczewski.