wtorek, 23 czerwca 2026 07:48
Reklama

Lodowisko czynne jeszcze parę dni

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. informuje, że 18.03.2012 (niedziela) będzie ostatnim dniem funkcjonowania sztucznego lodowiska w tym sezonie zimowym.
Lodowisko czynne jeszcze parę dni
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. informuje, że 18.03.2012 (niedziela) będzie ostatnim dniem funkcjonowania sztucznego lodowiska!

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama