poniedziałek, 20 maja 2024 01:48

Piłkarze Pogoni przegrali z Resovią

Nie udał się piłkarzom Pogoni mecz z Resovią Rzeszów. Przespali pierwszą połowę i mimo ambitnej postawy w drugiej części przegrali 1:2.
Kliknij aby odtworzyć

Piłkarze Pogoni znowu rozsierdzili siedleckich fanów futbolu. Ich sobotni mecz z Resovią Rzeszów miał dwa oblicza. Podopieczni trenera Grzegorza Wędzyńskiego ponownie zagrali ambitnie i walecznie tylko przez 45 minut. W meczu z Resovią fatalnie wypadli w pierwszej połowie gdy miedzy 23 a 25 minutą po błędach w obronie stracili dwie bramki. Po przerwie wyszli na boisko lepiej zmotywowani i w bardziej ofensywnym ustawieniu. Rzucili się do odrabiania strat, niestety zdołali strzelić tylko kontaktowego gola. Bramkę dla Pogoni w 74 minucie z rzutu karnego zdobył Jacek Kosmalski. Co prawda stworzyli jeszcze kilka okazji do wyrównania, ale ich nie wykorzystali i przegrali z Resovią 1:2. W najbliższej kolejce Pogoń zagra na wyjeździe w Niepołomicach z Puszczą, a okazję do rehabilitacji przed siedlecką publicznością będzie miała 12 października o godz. 15 w meczu z Pelikanem Łowicz.