sobota, 11 maja 2024 09:33

Mecz rugbistów Pogoni

Rugbiści Pogoni w niedzielnym meczu I ligi wygrali z rezerwami Arki Gdynia 44:16.
Kliknij aby odtworzyć

W trzeciej kolejce rozgrywek I ligi rugby rywalem zawodników MKS Pogoń Siedlce była druga drużyna Arki Gdynia. Niedzielny mecz, który oglądało około 300 widzów, tylko w pierwszej połowie był ciekawy, bowiem goście próbowali nawiązać walkę z wyraźnie przeważającymi gospodarzami. Po 40 minutach siedlczanie prowadzili 25 do 16. W drugiej części ich dominacja była jeszcze większa. Rugbiści Pogoni zaliczyli kolejne trzy przyłożenia i wygrali cały mecz 44 do 16. Najwięcej, 24 punkty, w naszym zespole zdobył Dawid Lorentowicz. W tej chwili Pogoń ma na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. W najbliższy weekend siedlczanie zagrają na wyjeździe ze skrą warszawa, która – taka jak Pogoń – chce awansować do ekstraklasy.