Rada Nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach przyjęła rezygnację dotychczasowego prezesa Zarządu Antoniego Józwowicza, w związku z objęciem przez niego stanowiska prezesa spółki Polimex-Mostostal. Jednocześnie powierzyła ona to stanowisko Mariuszowi Grudzie, dotychczasowemu prezesowi Zarządu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. Mariusz Gruda przed objęciem funkcji prezesa ARMS, do 16 października 2012 r. był członkiem zarządu i głównym księgowym w Zakładzie Utylizacji Odpadów.
Natomiast Rada Nadzorcza Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, po rezygnacji Mariusza Grud, stanowisko prezesa Zarządu Agencji Rozwoju Miasta powierzyła Grzegorzowi Orzełowskiemu.
Orzełowski przez ponad 5 lat zajmował stanowisko naczelnika Gabinetu Prezydenta Miasta Siedlce. Wcześniej przez ponad 20 lat związany był z siedleckim Centrum Kultury. Przed zatrudnieniem w Urzędzie Miasta Siedlce był wicedyrektorem i pełniącym obowiązki dyrektora tej placówki.
Komentarze