niedziela, 28 czerwca 2026 21:18
Reklama

I Międzywydziałowe Igrzyska Kariery

We wtorek w auli gmachu Wydziału Humanistycznego siedleckiego uniwersytetu odbyły się I Międzywydziałowe Igrzyska Kariery.
Kliknij aby odtworzyć

Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach zorganizował I edycję Międzywydziałowych Igrzysk Kariery. Igrzyska to wieloetapowy konkurs dla reprezentantów wszystkich  wydziałów uczelni.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama