poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:34
Reklama

Królewskie powitanie pielgrzymów ŚDM w Siedlcach

Radośnie, muzycznie, tanecznie i głośno witano pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży przybyłych do Siedlec.
Kliknij aby odtworzyć

Prezentacje, pokazy taneczne, koncerty, wystawy – to wszystko i wiele więcej czekało na młodzież przybyłą do Siedlec na tak zwane „Dni w diecezji”, poprzedzające Światowe dni Młodzieży w Krakowie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama