sobota, 27 czerwca 2026 05:41
Reklama

Teatralnie w Białej Podlaskiej

Bialskim Centrum Kultury odbył się spektakl „Samoobsługa”. W przedstawieniu, oprócz warszawskich artystów - zagrał bialczanin Hubert Paszkiewicz – aktor Teatru Polskiego.
Kliknij aby odtworzyć

     


Podziel się
Oceń

Komentarze

Bilalczanin 13.11.2016 14:39
Komentarz zablokowany
Reklama
Reklama
Reklama