Środa, 16.01.2019

Mała Księżniczka

start 16.02.2018 godz. 09:00

CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

koniec 16.02.2018 godz. 11:00

Lokalizacja: Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Wzruszająca historia małej Sary uczęszczającej do szkoły, na pensję z internatem. Gdy tata Sary, właściciel kopalni diamentów, zastaje uznany za zaginionego, właścicielka pensji przestaje się nią opiekować, Sara przestaje być uczennicą i staje się służącą. Po tym jak jej ojciec zostaje uznany za zmarłego, a jego majątek zajmuje rząd, Sarę spotykają nieustanne szykany i poniżanie ze strony właścicielki pensji i dziewczynek, które do tej pory zazdrościły jej pozycji i wspaniałej wyobraźni oraz miłości i przyjaźni innych koleżanek. Sara ucieka w świat wyobraźni i marzeń o pięknych bajkowych Indiach, gdzie wszyscy są szczęśliwi. Pozwala jej to przetrwać ciężki czas tęsknoty za rodzicami. Mimo złego traktowania Sara dzielnie znosi swój los z godnością Małej Księżniczki i ze szlachetnością serca opiekuje się młodszymi koleżankami. Pojawia się gość ze wschodu, który obserwując smutny los dziecka, pomaga przetrwać Sarze najcięższe chwile i dzięki któremu odzyskuje swojego tatę. 

Przedstawienie przybliża problematykę osieroconych dzieci i zabiera Widzów w baśniowy świat Indii, a przy okazji zapoznaje z wizerunkiem kultury i tańca hinduskiego.
reżyseria, choreografia: Iwona Maria Orzełowska 
obsada: Teatr Tańca Caro

Zgłoszenia przyjmują Jadwiga Skup i Robert Radzikowski tel. kom. 797 199 347 i 698 176 243

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.