Wtorek, 11.12.2018

Ścieżki Słów - Spontaniczny Turniej Sztuki Recytatorskiej

start 15.03.2018 godz. 17:00

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Lokalizacja: Siedlce, Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Turniej jest imprezą otwartą, adresowaną do uczniów szkół średnich, studentów i dorosłych. Turniej ma charakter „spontaniczny”, gdyż wystarczy w dniu Turnieju, w godzinach 15:00 – 17:00 zgłosić swój udział w sekretariacie imprezy.

W Turnieju każdy wykonawca prezentuje jeden tekst lub montaż tekstów – wiersz lub prozę – dowolnej treści i dowolnego autora polskiego lub zagranicznego. Wartość literacka i przesłanie utworów nie pozostaną bez wpływu na ocenę jurorów. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut. Dopuszcza się użycie pozasłownych środków wyrazu artystycznego, o ile służą one wzbogaceniu interpretacji utworu i nie utrudniają jego odbioru.

Uczestnicy Turnieju ubiegają się o NAGRODĘ GŁÓWNĄ i tytuł MISTRZ ŻYWEGO SŁOWA. Jury przyzna także nagrody i dwa tytuły regulaminowe WICEMISTRZ ŻYWEGO SŁOWA.

Szczegółowych informacji udziela w MOK  Halina Tunkiewicz, tel.: 25 794 31 24.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.