Wtorek, 11.12.2018

Warsztaty i audycje CODARTS

start 20.04.2018 godz. 09:00

CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

koniec 22.04.2018 godz. 09:00

Lokalizacja: Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

W dniach 20, 21 i 22 kwietnia 2018 odbędą się doroczne warsztaty i przesłuchania Uniwersytetu CODARTS. To już piąta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Satysfakcjonująca, na wysokim poziomie artystycznym współpraca pomiędzy Codarts i Teatrem Tańca Caro, przy profesjonalnej współpracy wykładowców uniwersytetu umożliwia młodym pokoleniom utalentowanej młodzieży zdobycie wiedzy z zakresu tańca współczesnego i baletu, jak również stwarza doskonałą możliwość rozwoju osobowego i weryfikacji talentu w szerokim, międzynarodowym gronie.

TALENT ON THE MOVE
Zwieńczeniem projektu jest prezentacja spektaklu„Talent on the move”, w wykonaniu zawodowej grupy studentów trzeciego roku Codarts. W tym roku spektakl odbędzie w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 20:00, a poprzedzony zostanie o godz. 18:00 pokazem finalistów Międzynarodowego Festiwalu Tańca oraz o godz. 19:00 spektaklem Teatru Tańca Caro "The Room" w procesie tworzenia. (chor. Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz).
Uniwersytet Codarts oferuje ekscytujący, czteroletni program nauczania, przygotowujący do wykonywania zawodu tancerza, z uwzględnieniem wszystkich aspektów i kanonów obowiązujących we współczesnym świecie tańca. Wielu absolwentów Codarts, w tym tancerzy Teatru Tańca Caro, pracuje aktualnie z najlepszymi choreografami, najbardziej prestiżowych firm w dziedzinie tańca. Projekt Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Codarts z plejadą europejskich wykładowców, to potężna dawka wiedzy, interesujący program, możliwość rozwoju talentu, w bezcennym spektrum wielokulturowości.
Zapraszamy Wszystkich tych, którzy kochają taniec, chcą sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także mieć przedsmak tego, co uniwersytet ma do zaoferowania.
 

Informacje o naborze na warsztaty i audycje:

mobile phone: + 48 797 199 342 e-mail: [email protected] (named an e-mail “Codarts auditions”)

Koszt audycji - 50 Euro
Koszt warsztatów - 120 Euro

Opłaty należy wnosić na konto:ING Bank Śląski S.A. PL 57 1050 1953 1000 0023 4841 8324

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.