Niedziela, 20.01.2019

Finał Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska"

start 17.05.2018 godz. 09:00
koniec 18.05.2018 godz. 09:00

Lokalizacja: Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego amatorskich zespołów teatralnych, inspirowanie do twórczych poszukiwań nowych form pracy artystycznej i wychowawczej, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży kulturą teatralną oraz stworzenie możliwości wymiany doświadczeń instruktorów, pedagogów, animatorów życia teatralnego.

W Festiwalu mogą uczestniczyć dziecięce i młodzieżowe zespoły uprawiające różnorodne formy teatralne: teatry żywego planu, teatry dramatyczne, teatry lalkowe, kabarety, teatry poezji, teatry ruchu i inne.

Wszystkie zespoły biorące udział w Finale otrzymają dyplomy uczestnictwa, a najlepszym zespołom Komisja przyzna SREBRNE MASKI I i II stopnia.

Spośród laureatów SREBRNEJ MASKI Komisja wytypuje zespoły, które będą reprezentować rejon siedlecki na XVIII Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich w Garwolinie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.