Niedziela, 20.01.2019

Młody Wirtuoz

start 19.05.2018 godz. 17:00

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Lokalizacja: Siedlce, Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

W grudniu ubiegłego roku w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbył się koncert absolwentki Siedleckiej Szkoły Muzycznej, pianistki Joanny Różewskiej. Jej droga zawodowa zaczęła się od ciężkiej, mozolnej pracy nad klawiaturą fortepianu, przez liczne festiwale, dalsze kształcenie, aż do występów solowych i orkiestrowych na całym świecie.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach zapraszają na V już edycję koncertu z cyklu: „Młody Wirtuoz”. To koncert specjalny, promujący najzdolniejszych uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, dyplomantów i laureatów wielu konkursów muzycznych. Każdy z nich ma szansę, by zabłysnąć na scenach muzycznych całego świata.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.