Sobota, 16.02.2019

Wolę żyć - Teatr Mądrego Widza

start 19.09.2018 godz. 09:00

CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

koniec 20.09.2018 godz. 11:00

Lokalizacja: Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Spektakl ma za zadanie wywołać dialog z młodymi ludźmi, pokazać im „ku przestrodze” jak dalece idące skutki mogą powstać z pozoru niewinnych prób „odreagowania” czy „relaksu”.

Rozmowa toczy się nie tylko na scenie pomiędzy dorosłymi a młodzieżą. Wewnętrzny monolog młodej narkomanki, rozterki rodziców, opiekunów, nauczycieli. Faktyczne sytuacje z życia uzależnionych pokazują jak łatwo wpaść w nałóg i jak trudno jest potem z niego wyjść. Spektakl uwypukla największy problem - bariery w komunikacji pomiędzy dorosłymi a dorastającymi. Jak mówić żeby nas słuchano? Jak słuchać żeby do nas mówiono? Druga część spektaklu to spotkanie z osobą, która wyszła z nałogu i opowie o swoich doświadczeniach, uczuli młodzież na problem jakim jest narkomania a także pokaże ścieżki, którymi trzeba podążać by odbić się od dna i wrócić do normalnego życia.

Na motywach książki Barbary Rosiek „Pamiętniki narkomanki”
Scenariusz:Robert Protasewicz i Waldemar Koperkiewicz
Reżyseria:Waldemar Koperkiewicz
Obsada:Maciej Czapski, Robert Protasewicz, Maria Gaciongoraz aktorzyTeatru Es

Zgłoszenia przyjmują Jadwiga Skup i Robert Radzikowski tel. kom. 797 199 347 i 698 176 243

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.