Czwartek, 23.05.2019

Spotkanie wolontariuszy WOŚP

start 06.12.2018 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

koniec 06.12.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Siedlce, Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Spotkanie wszystkich wolontariuszy odbędzie się 6 grudnia (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej "Podlasie" Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Sienkiewicza 63.

Na tym spotkaniu będziecie wypełniać ankiety wolontariusza. Możecie również przynieść gotowe już wypełnione ankiety, które są do pobrania na naszej stronie internetowej.

Ważne! Ankiety muszą być przez Was podpisane, a w przypadku osoby niepełnoletniej muszą podpisać je również wasi rodzice lub opiekunowie prawni.

Każdy wolontariusz powinien dostarczyć swoje aktualne zdjęcie w formie elektronicznej (na wzór zdjęcia do legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego!). Zdjęcia możecie przesyłać na adres mailowy:  [email protected]

UWAGA!!! ZDJĘCIE MUSI BYĆ PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM

Będzie nas z pewnością bardzo dużo, dlatego każdy zabiera ze sobą dodatkowo trochę cierpliwości i dobry humor.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Mile widziane są też gadżety do WOŚP- owego sklepiku.

Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się jak co roku zorganizować wspaniały Finał i oczywiście zebrać mnóstwo pieniędzy!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.