Poniedziałek, 17.06.2019

Szła Kolęda 2019 - Koncert Laureatów

start 17.01.2019 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

koniec 17.01.2019 21:00

Lokalizacja: Siedlce, Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 10.00 do udziału w przesłuchaniach konkursowych do XIII Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019″.

Celem festiwalu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku polskim lub języku obcym. Może to być występ solowy, w duecie lub z zespołem.  Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia (dostępnej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w zakładce „Szła Kolęda 2018”, którą należy przesłać do organizatora do 4 stycznia 2019 roku. Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 17 stycznia (czwartek) o godz. 18.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Siedlce
Patronat medialny:
Katolickie Radio Podlasie
Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Miejski Przedszkole nr 15 w Siedlcach

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.