Środa, 16.10.2019

Monodram "Lifting" Jolanty Żółkowskiej dla słuchaczy SUTW

start 24.04.2019 11:00

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

koniec 24.04.2019 15:00

Lokalizacja: Siedlce, Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Ujmujący i zabawny monodram Liffting to historia pięćdziesięcioletniej kobiety, która stanęła na zakręcie życiowym. Jak mówi bohaterka „życie zacięło mi się po pięćdziesiątce”. Dodatkowo odkrywa, że mąż spotyka się z kimś dużo młodszym. Na pozór banalna historia… Aktorka w zabawny, lekki, ale i wzruszający, sposób opowiada o życiu kobiety, która mimo trudności odnajduje wiarę w sens życia.

Brawurowa kreacja Jolanty Żółkowskiej, piękne teksty piosenek Ewy Zelenay, wzbogacone muzyką Piotra Golli powodują, że wielu widzów znajduje tu kawałek swojego własnego życia. Monodram, jak mówi sama aktorka, to wielkie wyzwanie i wysiłek emocjonalny.

Autor – Alice Burt
Teksty piosenek – Ewa Zelenay
Reżyseria – Andrzej Jakimiec
Muzyka i akompaniament – Piotr Golla

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.